Rekonstrukce a návrat z5 :D + PRAVDA

13. listopadu 2011 v 13:14 | Fergie |  Novinky
Vracím se z5 na ranch. Ta škola je strašná :( Možná to zní jako výmluva, ale blbě jsem to odhadla. Na střední moc času není. Máma vypla internet, prý je to na nic když se musím učit. Byla jsem asi týden v nemocnici kvůli slepáku a další týden jsem chodila na vyšetření a pak to dohánění... Teď píšu od nej kámošky, jsem u ní na víkendu. Mě štve, ale net prý budu mít zpátky, protože školu zvládám dobře. Mám i objednené Breyery, které ve středu přítel vyzvedne. Jsou to Zenny, Britt, Quickstep a Sato, moc se těším :D Jinak chci taky přiznat, že jsem ráda, že jsem se zbavila dřívější kámošky Míši nebo-li Andy. Anička neni moje sestra, ale byla to kámoška. Ale dříve mi dělala na ranchy problémy a taky kvůli ní jsem si vymýšlela původy koní. Píše po různých blogách sprostá slova a nadávky. Znala dříve i moje heslo a psala na ranch za mě. Na ten dřívější. Přiznávám, že jsem dříve taky si z ranche dělala srandu, ale začínám od začátku. Tady jsem psala já a jediný výmysli co jsem tu psala bylo o morčeti a o původech koní. Vlastně jsem měla ranch, ale ten byl napůl Míši. Ranch Black horse jako Hillary. Ta přezdívka byla moje a psaly jsem tam právě s dřívější kámoškou Míšou. Dšlaly jsem si z toho srandu a dost mi vadí že tam lezla i beze mě. Omlouvám se kiiki, Steeple a ostatním sběratelkám za ty nadávky. Způsobila to celý Andy a já pak jenom odpovídala na to co mi kiiki psala. Ale to taky s pomocí Míši, kterou hrozně rozčilovalo to jak na k nám psala kiiki a nadávky které v komentářích padali brala na sebe, i když to byl můj ranch. O tom Eurekovi jsem psala to, že je nespravedlivý odsuzovat kohokoliv kdo má stejnýho cennýho koně jako jiná sběratelka a že je trapný kohokoliv napomínat z toho, že píše nespisovně. Za tím stojím i teď. Ostatní věci byla bu´d jen blbá sranda nebo to psala Míša ze svého compu beze mě. Ať si tohle klidně přečte je mi to úplně jedno. Zradila mě ona, tak ať se nediví když jí zradim já.
Nejsem taková jako Hillary. Na tom jestli je kůň cenný nebo neni mi nezáleží. Na tom aby byla věc extra značková mi taky nezáleží, musí se mi ta věc hlavně líbit. Píšu úplně jinak než byly články na ranchy black horse. Píšu je tak jako tady. Jo a moje pravé jméno je Valerie. Ještě něco k morčeti Gentlimu- ve skutečnosti je to holka a jmenuje se Simsy. Michala říkala, že vypadá jak kluk a že vypadá jak Gentleman, takže to je taková přezdívka co jí zůstala. Gentlísek je hezký jméno, ale už to má jen jako přezdívku.

Ještě jednou se omlouvám kiiki, Steeple, Elen a ostatním za ty hádky co tu kdysi byly. Už se to nikdy nestane. Kdyby vám něco Míša psala, tak jí neodepisujte, ona říkala že má z toho pak srandu. Tak lituju, že jsem se s ní nepřestala bavit dříve...jenže známe se už několik let. Ale konečně to přestalo :D Stejně mám asi další 6 kámošek a ty mi už stačí :) Hlavně že jsou normální a né tak blbí jako michala xD

Doufám že to pochopíte :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Naervon Naervon | Web | 13. listopadu 2011 v 13:59 | Reagovat

Chápu a rozumím :3 hlavně se nám vrať zase zpátky :)

2 Terez Terez | E-mail | Web | 13. listopadu 2011 v 14:18 | Reagovat

V pohodě:)Nevadí:) Jsem ráda že se vrátíš:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama